Regulamin Gabinetu Weterynaryjnego

w Poznaniu przy ulicy Lisa Witalisa na Osiedlu Bajkowym.


Gabinet został otwarty w celu rozpoznawania, lecznictwa, zapobiegania chorobom u zwierząt i zapewnienia pacjentom długowieczności.

Praktyk zgodnie z najlepszą wiedzą wszystkich dostępnych szkół proponuje programy profilaktyczne i lecznicze od urodzenia do naturalnej śmierci.

W gabinecie jest zatrudniony jeden praktyk, który uzyskał prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii i został wpisany pod numerem 06413 przez Wielkopolską Izbę Lekarsko Weterynaryjną.

W Gabinecie osoby ze zwierzętami towarzyszącymi przyjmowane są po ugodnieniu telefonicznym daty i godziny. Gabinet jest czynny od godziny 14 do 17 w dni powszednie od poniedziałku do piątku. Osoby ze zwierzętami w przypadkach nagłych przyjmowane są poza klejnością tylko za zgodą osób umówionych.

Właściciel akceptuje fakt odmowy wykonania eutanazji, w związku z zapobiegawczym charakterem prowadzonej praktyki weterynaryjnej, w celu zapewnienia dobrostanu zwierząt i zapewnienia im długowieczności.

Zwierzęta w nagłych wypadkach kierowane są do Klinik Weterynaryjnych zapewniających specjalną opiekę.Kliniki Weterynaryjne zapewniają całodobową opiekę z możliwością pozostawienia pacjenta w szpitalu.

Gabinet Weterynaryjny jest nieczynny w niedziele i święta.

Regulamin został przygotowany w celu uporządkowania zalecanych programów profilaktycznych oraz harmonijnej współpracy z praktykiem.


Lekarz weterynarii
Andrzej Baszczak